210 000 € 170 000 €
310 €/m²
Property 56395 photo 1
Property 56395 photo 2
Property 56395 photo 3
Property 56395 photo 4
Property 56395 photo 5
Property 56395 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 547 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 547 μ².

Περιοχή : Μηχανιώνα 

Πωλείται
250 000 € 210 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43130
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
250 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49428
  • Εμβαδόν 9931 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
250 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50224
  • Εμβαδόν 5700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
300 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56396
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 56662
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 56663
  • Εμβαδόν 5595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
300 000 € 323 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57082
  • Εμβαδόν 926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
300 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59573
  • Εμβαδόν 4182 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
265 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60652
  • Εμβαδόν 5000 m²
Πωλείται
300 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60736
  • Εμβαδόν 11258 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο