επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 52890 photo 1
Property 52890 photo 2
Property 52890 photo 3
Property 52890 photo 4
Property 52890 photo 5
Property 52890 photo 6
Property 52890 photo 7
Property 52890 photo 8
Property 52890 photo 9
Property 52890 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 4,90%
  • Έτος κατασκευής: 1978
  • Χρονια κατασκευης : 2023
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 54 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Περιοχή: Μενεμένη

Διεύθυνση: 26ης Οκτωβρίου 23

Παρόμοια ακίνητα

Ενοίκιαση
από 550 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65381
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 1 200 € /ανα μήνα 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65386
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 700 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65388
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
365 000 € 3842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65389
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
87 000 € 1933 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65390
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 1904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65398
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
138 000 € 3729 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65429
  • Εμβαδόν 37 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65433
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
260 000 € 2888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65434
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
99 000 € 4304 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65453
  • Εμβαδόν 23 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο