επωληθη

Ενοικιάζεται - Βίλα 250 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 523 photo 1
Property 523 photo 2
Property 523 photo 3
Property 523 photo 4
Property 523 photo 5
Property 523 photo 6
Property 523 photo 7
Property 523 photo 8
Property 523 photo 9
Property 523 photo 10
Property 523 photo 11
Property 523 photo 12
Property 523 photo 13
Property 523 photo 14
Property 523 photo 15
Property 523 photo 16
Property 523 photo 17
Property 523 photo 18
Property 523 photo 19
Property 523 photo 20
Property 523 photo 21
Property 523 photo 22
Property 523 photo 23
Property 523 photo 24
Property 523 photo 25
Property 523 photo 26
  • κωδικος αντικειμενου 523
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Ενοίκιαση
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1200 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Πωλείται
800 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63604
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 100 000 € 2 000 000 € 4597 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62394
  • Εμβαδόν 435 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
3 850 000 € 5133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41218
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
735 000 € 520 000 € 1192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29748
  • Εμβαδόν 436 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 000 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19908
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12999
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
3 000 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34875
  • Εμβαδόν 600 m²
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 20929
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
600 000 € 1578 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64730
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
1 500 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36662
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 8

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο