επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 51754 photo 1
Property 51754 photo 2
Property 51754 photo 3
Property 51754 photo 4
Property 51754 photo 5
Property 51754 photo 6
Property 51754 photo 7
Property 51754 photo 8
Property 51754 photo 9
Property 51754 photo 10
Property 51754 photo 11
Property 51754 photo 12
Property 51754 photo 13
Property 51754 photo 14
Property 51754 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 5,90%
  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1973
  • Χρονια κατασκευης : 2023
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 43 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης.

Περιοχή: Ξηροκρήνη

Μανίκα 15

Πωλείται
138 000 € 3631 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64629
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
138 000 € 3285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64640
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
140 000 € 3255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64641
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
382 000 € 3031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64644
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
360 000 € 3157 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64651
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
99 000 € 3666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64657
  • Εμβαδόν 27 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
105 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64658
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Επένδυση Πωλείται
68 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64669
  • Εμβαδόν 20 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
200 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64670
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
200 000 € 2439 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64671
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο