Πωλείται - Γη 617 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
278 000 €
450 €/m²
Property 51753 photo 1
Property 51753 photo 2
Property 51753 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 617 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
300 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10510
  • Εμβαδόν 1398 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18886
  • Εμβαδόν 311 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
270 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19902
  • Εμβαδόν 7497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
340 000 € 261 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21581
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
350 000 € 311 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21582
  • Εμβαδόν 1123 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
240 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22520
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
280 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24781
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
360 000 € 800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29180
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
300 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32013
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
340 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32786
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο