Πωλείται - Γη 8362 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
130 000 €
15 €/m²
Property 51657 photo 1
Property 51657 photo 2
Property 51657 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 51657
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 8362 m²

Πωλείται
125 000 € 415 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25193
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
110 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25248
  • Εμβαδόν 1430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
110 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32172
  • Εμβαδόν 4348 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
163 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32374
  • Εμβαδόν 2183 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25500 m
Πωλείται
134 290 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32521
  • Εμβαδόν 1033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
180 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32659
  • Εμβαδόν 4682 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
130 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51657
  • Εμβαδόν 8362 m²
Πωλείται
135 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51668
  • Εμβαδόν 13044 m²
Πωλείται
115 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52100
  • Εμβαδόν 897 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
145 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53200
  • Εμβαδόν 2936 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο