470 000 €
553 €/m²
Property 51364 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1960
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Παρόμοια ακίνητα

Επένδυση Πωλείται
460 000 € 3239 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3322
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
630 000 € 1852 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5099
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
450 000 € 692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9321
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
490 000 € 1794 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40542
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
650 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48583
  • Εμβαδόν 352 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
470 000 € 552 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51364
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο