2 500 000 €
417 €/m²
Property 50214 photo 1
Property 50214 photo 2
Property 50214 photo 3
Property 50214 photo 4
Property 50214 photo 5
Property 50214 photo 6
Property 50214 photo 7
Property 50214 photo 8
Property 50214 photo 9
Property 50214 photo 10
Property 50214 photo 11
Property 50214 photo 12
Property 50214 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 27 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 6000 τ.μ στη Χαλκιδική. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα.

Πωλείται τετραώροφο κτίριο γραφείων 1.000 τμ και 3 κτίρια βιομηχανικής χρήσης συνολικού εμβαδού 5.000 τμ..
Το εμβαδόν του οικοπέδου είναι 23.500 τμ.
 

Περιοχή: Νέα Καλλικράτεια

Τοποθεσία