επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 60 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Σίβηρη
Κατόπιν ζήτησης
Property 50167 photo 1
Property 50167 photo 2
Property 50167 photo 3
Property 50167 photo 4
Property 50167 photo 5
Property 50167 photo 6
Property 50167 photo 7
Property 50167 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1999
  • Χρονια κατασκευης : 2018
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 20 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 80 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • Παραθεριστικο ακίνητο

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 60 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό.

Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63170
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 565 € /ανα μήνα 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63337
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
144 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63435
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63454
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
255 000 € 2833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63485
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
135 000 € 3139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63594
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
260 000 € 4062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63669
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 4545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63671
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 2846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63755
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
360 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63889
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο