επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 49473 photo 1
Property 49473 photo 2
Property 49473 photo 3
Property 49473 photo 4
Property 49473 photo 5
Property 49473 photo 6
Property 49473 photo 7
Property 49473 photo 8
Property 49473 photo 9
Property 49473 photo 10
Property 49473 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1959
  • Χρονια κατασκευης : 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • προσβαση σε ΑΜΕΑ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 85 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη γωνίας. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Περιοχή : Κέντρο Θεσσαλονίκης

Παρόμοια ακίνητα

Ενοίκιαση
από 600 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64688
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 600 € /ανα μήνα 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64692
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
72 000 € 2057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64703
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 600 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64721
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 1 100 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64725
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
170 000 € 3269 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64753
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
205 000 € 3253 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64754
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
175 000 € 2966 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64755
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
205 000 € 3534 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64756
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
117 000 € 3545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64761
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο