420 000 €
51 €/m²
Property 49139 photo 1
Property 49139 photo 2
Property 49139 photo 3
Property 49139 photo 4
Property 49139 photo 5
Property 49139 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8100 μ² στα Ιόνια νησιά. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
450 000 € 775 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5462
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
500 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16935
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 18124
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 18125
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 22763
  • Εμβαδόν 17000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 60 m
Πωλείται
420 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42495
  • Εμβαδόν 29680 m²
Πωλείται
530 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43885
  • Εμβαδόν 6179 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
420 000 € 51 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49139
  • Εμβαδόν 8100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
450 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66146
  • Εμβαδόν 7600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο