Property 49129 photo 1
Property 49129 photo 2
Property 49129 photo 3
Property 49129 photo 4
Property 49129 photo 5
Property 49129 photo 6
Property 49129 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1965
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται τετραώροφο κτίριο συνολικής επιφάνειας 492 τ.μ στην περιοχή του Αγίου Ελευθερίου.

Το κτίριο αποτελείται από 4 ορόφους:

Ο κάθε όροφος αποτελείται από διαμερίσματα 119τ.μ.( δύο υπνοδωματια ένα σαλόνι μία κουζίνα και ένα μπάνιο).

 

Το κτίριο βρίσκεται στην περιοχή του Αγίου Ελευθερίου

Πωλείται
1 200 000 € 2142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24415
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
820 000 € 2411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25447
  • Εμβαδόν 340 m²
Πωλείται
1 200 000 € 1883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33765
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
800 000 € 1156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33981
  • Εμβαδόν 692 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
950 000 € 1900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34841
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
800 000 € 871 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35801
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
850 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36233
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
1 150 000 € 2738 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36924
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
750 000 € 1271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38100
  • Εμβαδόν 590 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
1 170 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38779
  • Εμβαδόν 688 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο