επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • προσβαση σε ΑΜΕΑ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 78 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Περιοχή : Καλαμαριά

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
172 000 € 4914 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65331
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 550 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65381
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 1 200 € /ανα μήνα 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65386
  • Εμβαδόν 185 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 700 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65388
  • Εμβαδόν 30 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
365 000 € 3842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65389
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
87 000 € 1933 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65390
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 1904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65398
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
138 000 € 3729 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65429
  • Εμβαδόν 37 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65433
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
260 000 € 2888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65434
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο