107 000 €
1070 €/m²
Property 48484 photo 1
Property 48484 photo 2
Property 48484 photo 3
Property 48484 photo 4
Property 48484 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1972
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Υπηρεσίες

  • προσβαση σε ΑΜΕΑ
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται ισόγειος επαγγελματικός χώρος 100 τμ, στην καρδιά της Μενεμένης, λίγα μέτρα πριν από την κεντρική πλατεία.

Σε προνομιακό σημείο, πάνω σε πεζόδρομο, γωνιακό, το κατάστημα διαθέτει έναν ενιαίο χώρο και δύο τουαλέτες.

Μπορεί να φιλοξενήσει κάθε είδους επιχείρηση, από μικρή βιοτεχνία έως και επιχείρηση υγειονομικού ενδιαφέροντος. 

 

 

Τοποθεσία