επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 92 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Νέα Σκιώνη
Κατόπιν ζήτησης
Property 48393 photo 1
Property 48393 photo 2
Property 48393 photo 3
Property 48393 photo 4
Property 48393 photo 5
Property 48393 photo 6
Property 48393 photo 7
Property 48393 photo 8
Property 48393 photo 9
Property 48393 photo 10
Property 48393 photo 11
Property 48393 photo 12
Property 48393 photo 13
Property 48393 photo 14
Property 48393 photo 15
Property 48393 photo 16
Property 48393 photo 17
Property 48393 photo 18
Property 48393 photo 19
Property 48393 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2011
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 92 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει κλιματιστικό, θέρμανση, συναγερμό.

Πωλείται
500 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32105
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 2814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32432
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
230 000 € 2169 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32756
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
170 000 € 2833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36076
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
470 000 € 2937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40243
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
165 000 € 1941 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43214
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
175 000 € 2058 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43215
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
300 000 € 1754 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43854
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
450 000 € 2727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45168
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
950 000 € 6333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46903
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο