επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 45 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Πευκοχώρι
Κατόπιν ζήτησης
Property 477 photo 1
Property 477 photo 2
Property 477 photo 3
Property 477 photo 4
Property 477 photo 5
Property 477 photo 6
Property 477 photo 7
Property 477 photo 8
Property 477 photo 9
Property 477 photo 10
Property 477 photo 11
Property 477 photo 12
Property 477 photo 13
Property 477 photo 14
Property 477 photo 15
Property 477 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2011
  • Παραλία: песчано-галичный
  • Αριθμός δωματίων: 2: гостиная с кухней и комната, туалет с душевой
  • Άλλες παροχές: Кухонная мебель, общая территория с оливковыми деревьями. Биоочистка.
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 650 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 94 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Θέα στη θάλασσα
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 45 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, αποθήκη.

 

Πωλείται
170 000 € 2575 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60649
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60910
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
310 000 € 1937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60911
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62259
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
140 000 € 1647 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62425
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
285 000 € 5181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62428
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
165 000 € 2200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62625
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62637
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
95 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62787
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
165 000 € 3666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63049
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο