1 100 000 €
5500 €/m²
Property 47133 photo 1
Property 47133 photo 2
Property 47133 photo 3
Property 47133 photo 4
Property 47133 photo 5
Property 47133 photo 6
Property 47133 photo 7
Property 47133 photo 8
Property 47133 photo 9
Property 47133 photo 10
Property 47133 photo 11
Property 47133 photo 12
Property 47133 photo 13
Property 47133 photo 14
Property 47133 photo 15
Property 47133 photo 16
Property 47133 photo 17
Property 47133 photo 18
Property 47133 photo 19
Property 47133 photo 20
Property 47133 photo 21
Property 47133 photo 22
Property 47133 photo 23
Property 47133 photo 24
Property 47133 photo 25

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2016
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Απόσταση από θάλασσα: 275 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 64 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη βίλλα έκτασης 200 τ.μ στην Κρήτη. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, ένα μπάνιο, ένα WC, μία αποθήκη, ένα βεστιάριο. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC, ένα γραφείο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η βίλα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, γκαράζ, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία

Βιντεο