Πωλείται - Μονοκατοικία 132 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
300 000 €
2273 €/m²
Property 47131 photo 1
Property 47131 photo 2
Property 47131 photo 3
Property 47131 photo 4
Property 47131 photo 5
Property 47131 photo 6
Property 47131 photo 7
Property 47131 photo 8
Property 47131 photo 9
Property 47131 photo 10
Property 47131 photo 11
Property 47131 photo 12
Property 47131 photo 13
Property 47131 photo 14
Property 47131 photo 15
Property 47131 photo 16
Property 47131 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλούνται 2 κατοικίες 91 τ.μ και 41 τ.μ στο χωριό του Αγίου Προκοπίου στο κεντρικό τμήμα της Κέρκυρα. Τα σπίτια βρίσκονται σε ένα οικόπεδο 400 τ.μ.

Η κατοικία των 91 τ.μ. αποτελείται από μια είσοδο, σαλόνι, κουζίνα, 3 υπνοδωμάτια και 1 μπάνιο. Το σπίτι ανακαινίστηκε πλήρως το 2006.
Η κατοικία των 41 τ.μ. αποτελείται από σαλόνι με μικρή κουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο και 1 μπάνιο. Το σπίτι ανακαινίστηκε το 2020.
Επίσης στο οικόπεδο υπάρχει αποθήκη 20 τ.μ.

 

Το χωριό βρίσκεται σε υψόμετρο 440 μ με πληθυσμό 400 κατοίκων και βρίσκεται πολύ κοντά στο μοναστήρι της Αγίας Παρασκευής στις Κυνοπιάστες.

Πωλείται
300 000 € 5172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49627
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
300 000 € 1578 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49465
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
270 000 € 1227 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43996
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
255 000 € 2056 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52977
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56043
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 3847
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
330 000 € 2357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8557
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 2777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19790
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
340 000 € 2328 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65656
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
360 000 € 900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34346
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο