Πωλείται - Μονοκατοικία 90 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
250 000 €
2778 €/m²
Property 19790 photo 1
Property 19790 photo 2
Property 19790 photo 3
Property 19790 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1994
  • Απόσταση από θάλασσα: 280 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 38 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 3847
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24933
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
280 000 € 2666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50485
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
330 000 € 1513 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8999
  • Εμβαδόν 218 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
300 000 € 1578 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49465
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
230 000 € 1036 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54333
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49701
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39619
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39570
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
250 000 € 2777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19790
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο