Πωλείται - Μονοκατοικία 58 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
300 000 €
5172 €/m²
Property 49627 photo 1
Property 49627 photo 2
Property 49627 photo 3
Property 49627 photo 4
Property 49627 photo 5
Property 49627 photo 6
Property 49627 photo 7
Property 49627 photo 8
Property 49627 photo 9
Property 49627 photo 10
Property 49627 photo 11
Property 49627 photo 12
Property 49627 photo 13
Property 49627 photo 14
Property 49627 photo 15
Property 49627 photo 16
Property 49627 photo 17
Property 49627 photo 18
Property 49627 photo 19
Property 49627 photo 20
Property 49627 photo 21
Property 49627 photo 22
Property 49627 photo 23
Property 49627 photo 24
Property 49627 photo 25
Property 49627 photo 26
Property 49627 photo 27

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Υπηρεσίες

  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 58 τ.μ στην Κέρκυρα. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, κήπο.

Η μονοκατοικία βρίσκέται στη περιοχή Κανόνι

Τοποθεσία