Πωλείται - Επαγγελματικός χώρος 700 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Δυτικά Προάστια Καματερό
1 180 000 €
1686 €/m²
Property 4667 photo 1
Property 4667 photo 2
Property 4667 photo 3
Property 4667 photo 4
Property 4667 photo 5
Property 4667 photo 6
Property 4667 photo 7
Property 4667 photo 8
Property 4667 photo 9
Property 4667 photo 10
Property 4667 photo 11
Property 4667 photo 12
Property 4667 photo 13
Property 4667 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 17000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Προβλέπεται προς πώληση τριώροφη οικοδομή με υπόγειο.

Το κτίριο βρίσκεται πάνω στον κεντρικό δρόμο του Δήμου Αγίων Αναργύρων. 

Παρόμοια ακίνητα

Επένδυση Πωλείται
1 180 000 € 1685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4667
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
945 000 € 1629 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5790
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
1 000 000 € 11111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12798
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Επένδυση Πωλείται
1 050 000 € 8750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14242
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21642
  • Εμβαδόν 630 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31104
  • Εμβαδόν 480 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 100 000 € 880 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34787
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
1 000 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34788
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 650 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35791
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο