1 200 000 €
324 €/m²
Property 46560 photo 1
Property 46560 photo 2
Property 46560 photo 3
Property 46560 photo 4
Property 46560 photo 5
Property 46560 photo 6
Property 46560 photo 7
Property 46560 photo 8
Property 46560 photo 9
Property 46560 photo 10
Property 46560 photo 11
Property 46560 photo 12
Property 46560 photo 13
Property 46560 photo 14
Property 46560 photo 15
Property 46560 photo 16
Property 46560 photo 17
Property 46560 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 88 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3700 μ² στη Σιθωνία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
1 100 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4735
  • Εμβαδόν 12150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 100 000 € 687 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10832
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 12107
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 300 000 € 355 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14553
  • Εμβαδόν 3659 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 200 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22932
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
1 100 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32564
  • Εμβαδόν 6400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
1 100 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35041
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
1 280 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35825
  • Εμβαδόν 37500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 060 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42988
  • Εμβαδόν 5658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Προτεινόμενo Πωλείται
1 100 000 € 1 000 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60473
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 512 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο