επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1964
  • Χρονια κατασκευης : 2018
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 90 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Παλαιό - Φάληρο.

Πωλείται
400 000 € 3883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58949
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
404 000 € 4590 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58950
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
374 000 € 4857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58951
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
491 000 € 4676 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58952
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
416 000 € 4378 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58953
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
385 000 € 4583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58954
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
365 000 € 4679 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58955
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
473 000 € 4592 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58956
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
384 000 € 4517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58957
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
370 000 € 4805 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58958
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο