1 000 000 €
62 €/m²
Property 45198 photo 1
Property 45198 photo 2
Property 45198 photo 3
Property 45198 photo 4
Property 45198 photo 5
Property 45198 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 106 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 16000 μ² στην Κασσάνδρα. Δυνατότητα οικοδόμησης 600 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο δάσος.

Πωλείται
1 200 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2648
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
1 000 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2761
  • Εμβαδόν 56000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
1 200 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4197
  • Εμβαδόν 11875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
1 000 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4692
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
850 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8547
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 10973
  • Εμβαδόν 20100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 200 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11092
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
850 000 € 101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13568
  • Εμβαδόν 8404 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
910 000 € 182 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19484
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 275 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19776
  • Εμβαδόν 20700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο