επωληθη

Πωλείται - Βίλα 400 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
Κατόπιν ζήτησης
Property 451 photo 1
Property 451 photo 2
Property 451 photo 3
Property 451 photo 4
Property 451 photo 5
Property 451 photo 6
Property 451 photo 7
Property 451 photo 8
Property 451 photo 9
Property 451 photo 10
  • κωδικος αντικειμενου 451
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Έκταση οικοπέδου 14000 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2000
  • Παραλία: песчаный, залив Анависос
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 27 χλμ

Πωλείται
1 900 000 € 1 550 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16886
  • Εμβαδόν 490 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 100 000 € 4400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18361
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
4 410 000 € 5727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18427
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Αριθμός δωματίων 14
Πωλείται
1 700 000 € 3541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18833
  • Εμβαδόν 480 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
2 000 000 € 2450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19042
  • Εμβαδόν 816 m²
  • Αριθμός δωματίων 11
Πωλείται
1 000 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19908
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 20929
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 21927
  • Εμβαδόν 540 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 250 000 € 3472 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23301
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 200 000 € 3108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24980
  • Εμβαδόν 386 m²
  • Αριθμός δωματίων 9

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο