Πωλείται - Γη 4348 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
95 000 €
21 €/m²
Property 44932 photo 1
Property 44932 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 44932
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 4348 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 25 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4348 μ² στη Λεμεσό. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
100 000 € 244 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23805
  • Εμβαδόν 409 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
80 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23838
  • Εμβαδόν 1862 m²
Πωλείται
95 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25186
  • Εμβαδόν 813 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
125 000 € 415 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25193
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
110 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25248
  • Εμβαδόν 1430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
110 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32172
  • Εμβαδόν 4348 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
78 000 € 137 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32369
  • Εμβαδόν 567 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
102 830 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32508
  • Εμβαδόν 791 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
100 230 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32510
  • Εμβαδόν 771 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
134 290 € 130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32521
  • Εμβαδόν 1033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο