Πωλείται - Διαμέρισμα στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 44378 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 44378
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Πωλείται
400 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26477
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
390 000 € 4588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27292
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29332
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
672 500 € 8406 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29388
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
747 000 € 8300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29393
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
767 500 € 8527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29394
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 600 000 € 15238 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29395
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
852 000 € 8114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29402
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
327 000 € 315 000 € 5080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29430
  • Εμβαδόν 62 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
550 000 € 3293 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31658
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο