επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 74 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 44371 photo 1
Property 44371 photo 2
Property 44371 photo 3
Property 44371 photo 4
Property 44371 photo 5
Property 44371 photo 6
Property 44371 photo 7
Property 44371 photo 8
Property 44371 photo 9
Property 44371 photo 10
Property 44371 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 44371
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 74 m²
  • Περιοχή Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Δήμος (Θεσσαλονίκη)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 4 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 74 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 60824
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
173 000 € 2337 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60995
  • Εμβαδόν 74 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
101 000 € 2657 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61018
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
110 000 € 1375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61150
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
355 000 € 2795 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61245
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
550 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61302
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
115 000 € 4259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61319
  • Εμβαδόν 27 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
440 000 € 4731 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61420
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 4411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61424
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
375 000 € 5136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61611
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο