επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 44208 photo 1
Property 44208 photo 2
Property 44208 photo 3
Property 44208 photo 4
Property 44208 photo 5
Property 44208 photo 6
Property 44208 photo 7
Property 44208 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ημιόροφος
  • Έτος κατασκευής: 1981
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 52 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Σταυρούπολη

Πωλείται
105 000 € 3181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63909
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
175 000 € 4487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63918
  • Εμβαδόν 39 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
195 000 € 4333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63919
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
195 000 € 4333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63920
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
175 000 € 4729 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63921
  • Εμβαδόν 37 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
188 000 € 4585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63922
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
188 000 € 4476 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63924
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
240 000 € 2285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63941
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
95 000 € 2317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63986
  • Εμβαδόν 41 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
300 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63988
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο