επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 125 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
Κατόπιν ζήτησης
Property 43642 photo 1
Property 43642 photo 2
Property 43642 photo 3
Property 43642 photo 4
Property 43642 photo 5
Property 43642 photo 6
Property 43642 photo 7
Property 43642 photo 8
Property 43642 photo 9
Property 43642 photo 10
Property 43642 photo 11
Property 43642 photo 12
Property 43642 photo 13
Property 43642 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 43642
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μεζονέτα
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Έκταση οικοπέδου 300 m²
  • Περιοχή Σιθωνία
  • Τοποθεσία Μακεδονία (Ελλάδα) | Σιθωνία (Χαλκιδική)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Χρονια κατασκευης : 2020
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 10 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 98 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 125 τ.μ στη Σιθωνία. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο. Ο 2ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, αποθήκη.

Πωλείται
88 000 € 1725 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47709
  • Εμβαδόν 51 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 270 000 € 2432 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56782
  • Εμβαδόν 111 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Προτεινόμενo Πωλείται
260 000 € 2795 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57233
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
260 000 € 2826 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57234
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
300 000 € 3370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57235
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
430 000 € 3006 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59322
  • Εμβαδόν 143 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
390 000 € 2708 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59625
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
400 000 € 3809 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59831
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 59932
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
330 000 € 1833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59969
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο