επωληθη

Πωλείται - Βίλα 180 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
400 000 €
2222 €/m²
Property 43251 photo 1
Property 43251 photo 2
Property 43251 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 43251
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Έκταση οικοπέδου 270 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή 2-όροφη βίλλα έκτασης 180 τ.μ στη Πάφο. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Η βίλα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, ψησταριά, θέρμανση.

Τοποθεσία