180 000 € 150 000 €
25 €/m²
Property 42637 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6000 μ² στην κεντρική Ελλάδα. Δυνατότητα οικοδόμησης 450 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Ναύπακτος

Πωλείται
165 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5746
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
200 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5764
  • Εμβαδόν 13000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22606
  • Εμβαδόν 4900 m²
Πωλείται
160 000 € 714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32237
  • Εμβαδόν 224 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 115000 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33618
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
150 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38651
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41059
  • Εμβαδόν 2470 m²
Πωλείται
180 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42637
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
165 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63408
  • Εμβαδόν 7200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
165 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63418
  • Εμβαδόν 29796 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο