Πωλείται - Γη 1706 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 42558 photo 1
  • κωδικος αντικειμενου 42558
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 1706 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 850 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 52 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1706 μ² στη Λεμεσό. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
210 000 € 704 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53062
  • Εμβαδόν 298 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
890 000 € 1010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53100
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 090 000 € 1216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53112
  • Εμβαδόν 896 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
395 000 € 393 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53124
  • Εμβαδόν 1004 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
735 000 € 184 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53126
  • Εμβαδόν 3986 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
5 000 € 1 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53131
  • Εμβαδόν 4683 m²
Πωλείται
14 000 € 0 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53138
  • Εμβαδόν 23413 m²
Πωλείται
1 300 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53139
  • Εμβαδόν 40135 m²
Πωλείται
2 000 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53140
  • Εμβαδόν 44683 m²
Πωλείται
35 000 € 1 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53153
  • Εμβαδόν 25559 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο