Πωλείται - Διαμέρισμα 108 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
565 000 €
5231 €/m²
Property 41661 photo 1
Property 41661 photo 2
Property 41661 photo 3
Property 41661 photo 4
Property 41661 photo 5
Property 41661 photo 6
  • κωδικος αντικειμενου 41661
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 108 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία