επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση 685 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βύρωνας
Κατόπιν ζήτησης
Property 41493 photo 1
Property 41493 photo 2
Property 41493 photo 3
Property 41493 photo 4
Property 41493 photo 5
Property 41493 photo 6
Property 41493 photo 7
Property 41493 photo 8
Property 41493 photo 9
Property 41493 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Απόσταση από θάλασσα: 6500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο 3 ορόφων με έκταση 685 στην περιοχή του Βύρωνα
Yπόγειο- 190 τ.μ.
Ισόγειο - 170 τ.μ.
Πρώτος όροφος - 110 τ.μ.
Δεύτερος όροφος - 110 τ.μ.
Τρίτος όροφος - 110 τ.μ.

Πωλείται
3 000 000 € 3797 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31402
  • Εμβαδόν 790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Ενοίκιαση
από 650 € /ανα μήνα 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33300
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 000 000 € 2762 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33327
  • Εμβαδόν 362 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Ενοίκιαση
από 700 € /ανα μήνα 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35155
  • Εμβαδόν 162 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
127 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35181
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m
Πωλείται
97 000 € 4217 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35485
  • Εμβαδόν 23 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7400 m
Ενοίκιαση
από 10 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35793
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
930 000 € 3049 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39106
  • Εμβαδόν 305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
490 000 € 1794 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40542
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
300 000 € 714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40841
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο