Πωλείται - Διαμέρισμα 119 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41439 photo 1
Property 41439 photo 2
Property 41439 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41439
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Ενοίκιαση
από 7 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45990
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
600 000 € 5555 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45999
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
650 000 € 3757 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46029
  • Εμβαδόν 173 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 135 000 € 9956 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46074
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
510 000 € 3893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46087
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
298 000 € 2568 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46089
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46090
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 2 200 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46126
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
2 700 000 € 19148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46206
  • Εμβαδόν 141 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46223
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο