Πωλείται - Διαμέρισμα 136 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41422 photo 1
Property 41422 photo 2
Property 41422 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41422
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
590 000 € 3554 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49563
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
300 000 € 3061 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49653
  • Εμβαδόν 98 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
900 000 € 3797 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49700
  • Εμβαδόν 237 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
555 000 € 4703 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49702
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
332 000 € 3074 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49704
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
461 000 € 4852 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49717
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
335 611 € 6991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49736
  • Εμβαδόν 48 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 430 286 € 7815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49737
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
530 622 € 4279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49738
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
410 000 € 3082 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49789
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο