Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41420 photo 1
Property 41420 photo 2
Property 41420 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41420
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
725 000 € 3571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40393
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
770 000 € 3793 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40396
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
550 000 € 7333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40856
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 700 000 € 11409 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40918
  • Εμβαδόν 149 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 390 000 € 6150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41253
  • Εμβαδόν 226 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
840 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41254
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 000 000 € 3816 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41255
  • Εμβαδόν 262 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
1 200 000 € 4316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41264
  • Εμβαδόν 278 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 150 000 € 6886 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41265
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
520 000 € 5909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41266
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο