Πωλείται - Διαμέρισμα 119 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41415 photo 1
Property 41415 photo 2
Property 41415 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41415
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
1 780 000 € 14354 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41326
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 340 000 € 14011 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41327
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 960 000 € 14202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41328
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 250 000 € 15243 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41329
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 290 000 € 15000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41330
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 810 000 € 14596 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41331
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 380 000 € 14251 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41332
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 990 000 € 14420 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41333
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 270 000 € 15487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41334
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 310 000 € 15232 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41335
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο