Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41412 photo 1
Property 41412 photo 2
Property 41412 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41412
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
426 300 € 4900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45126
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
637 500 € 5100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45127
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
700 000 € 6422 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45131
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
880 000 € 4334 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45132
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
880 000 € 4334 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45133
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
930 000 € 4581 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45134
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 220 000 € 16204 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45137
  • Εμβαδόν 137 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 235 000 € 16679 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45139
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 730 000 € 13970 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45141
  • Εμβαδόν 267 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
5 800 000 € 19205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45142
  • Εμβαδόν 302 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο