Πωλείται - Διαμέρισμα 135 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41407 photo 1
Property 41407 photo 2
Property 41407 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41407
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
650 000 € 3282 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45573
  • Εμβαδόν 198 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
790 000 € 2791 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45676
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
850 000 € 4047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45693
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
780 000 € 3714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45694
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
665 500 € 3759 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45725
  • Εμβαδόν 177 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
750 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45726
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 650 000 € 15208 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45771
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
460 000 € 3194 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45818
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
790 000 € 2904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45941
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Ενοίκιαση
από 1 800 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45981
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο