Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41399 photo 1
Property 41399 photo 2
Property 41399 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41399
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
1 135 000 € 9956 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46074
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
510 000 € 3893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46087
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
298 000 € 2568 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46089
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46090
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 700 000 € 19148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46206
  • Εμβαδόν 141 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46223
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
270 000 € 2454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46298
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
839 000 € 3585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46304
  • Εμβαδόν 234 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
260 000 € 3170 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46526
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
860 000 € 3150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46527
  • Εμβαδόν 273 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο