Πωλείται - Διαμέρισμα 122 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41396 photo 1
Property 41396 photo 2
Property 41396 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41396
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 122 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
1 150 000 € 6886 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41265
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
520 000 € 5909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41266
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 350 000 € 5094 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41267
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
565 000 € 4747 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41269
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
547 000 € 3506 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41272
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
430 000 € 5972 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41273
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
810 000 € 5259 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41277
  • Εμβαδόν 154 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
780 000 € 5064 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41278
  • Εμβαδόν 154 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 485 000 € 12801 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41283
  • Εμβαδόν 116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
2 570 000 € 13817 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41285
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο