Πωλείται - Διαμέρισμα 168 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41392 photo 1
Property 41392 photo 2
Property 41392 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41392
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26183
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
420 000 € 3962 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26356
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26372
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
400 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26477
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
390 000 € 4588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27292
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29332
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
672 500 € 8406 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29388
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
747 000 € 8300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29393
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
767 500 € 8527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29394
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 600 000 € 15238 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29395
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο