Πωλείται - Διαμέρισμα 135 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41388 photo 1
Property 41388 photo 2
Property 41388 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41388
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
925 000 € 4625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48660
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
390 000 € 4193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48787
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
430 000 € 5058 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48791
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 2395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48889
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 2873 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48935
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
690 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48936
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 2877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48944
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 200 000 € 7317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48950
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
340 000 € 5862 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49048
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
574 000 € 5917 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49050
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο