Πωλείται - Διαμέρισμα 168 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41387 photo 1
Property 41387 photo 2
Property 41387 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41387
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
648 000 € 3724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46927
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
974 000 € 5975 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46932
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 4642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46938
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
720 000 € 4556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46939
  • Εμβαδόν 158 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
550 000 € 5670 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46944
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
470 000 € 3481 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47015
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 250 000 € 7530 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47028
  • Εμβαδόν 166 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 540 000 € 11323 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47030
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 300 000 € 4814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47031
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
280 000 € 4375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47061
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο