Πωλείται - Διαμέρισμα 168 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41382 photo 1
Property 41382 photo 2
Property 41382 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41382
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24901
  • Εμβαδόν 237 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 3066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24916
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
365 000 € 4562 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24928
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 400 000 € 14201 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24949
  • Εμβαδόν 169 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
790 000 € 6171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25037
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 055 000 € 4586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25768
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 600 000 € 17777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25777
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
560 000 € 6436 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25956
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
399 000 € 2955 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26123
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 500 000 € 13661 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26180
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο