Πωλείται - Διαμέρισμα 122 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41381 photo 1
Property 41381 photo 2
Property 41381 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41381
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 122 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
480 000 € 2944 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52060
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
460 000 € 5168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52061
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
385 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52072
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
725 000 € 3961 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52248
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
320 000 € 3298 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52260
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
333 600 € 3238 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52281
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
510 000 € 3722 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52332
  • Εμβαδόν 137 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
5 445 000 € 3799 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52333
  • Εμβαδόν 1433 m²
  • Αριθμός δωματίων 30
Πωλείται
380 000 € 3518 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52358
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
545 547 € 5682 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52379
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο