Πωλείται - Διαμέρισμα 135 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41378 photo 1
Property 41378 photo 2
Property 41378 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41378
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
1 211 000 € 5685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41319
  • Εμβαδόν 213 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
1 323 000 € 4424 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41320
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
1 270 000 € 14767 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41321
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 300 000 € 13772 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41322
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 930 000 € 13985 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41323
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 230 000 € 15000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41325
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 780 000 € 14354 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41326
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 340 000 € 14011 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41327
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 960 000 € 14202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41328
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 250 000 € 15243 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41329
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο