Πωλείται - Διαμέρισμα 137 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41369 photo 1
Property 41369 photo 2
Property 41369 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41369
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 137 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
450 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23729
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 300 000 € 9285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23730
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
405 000 € 5328 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23896
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 250 000 € 10245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24584
  • Εμβαδόν 122 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24901
  • Εμβαδόν 237 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 3066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24916
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
365 000 € 4562 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24928
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 400 000 € 14201 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24949
  • Εμβαδόν 169 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
790 000 € 6171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25037
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 055 000 € 4586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25768
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο